czwartek, 3 grudnia 2015

Ted 2 (2015)

Komedia     USA     1g. 55m.         


John (Mark Wahlberg) i Ted wciąż mieszkają w Bostonie i mają się znakomicie. Tyle że John jest teraz rozwodnikiem, a Ted ułożył sobie życie z uroczą Tami-Lynn (Jessica Barth). Kiedy dopada ich rutyna, decydują się na dziecko. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wspólnota Massachusetts, która nie uznaje Teda za człowieka, brutalnie uprzedmiotowiając go do roli "własności", co rujnuje myśl o adopcji.
Ted traci pracę, a jego małżeństwo zostaje unieważnione. Wściekły i przygnębiony Ted prosi Johna, by pomógł mu pozwać stan Massachusetts i odzyskać należne mu prawa. Do walki angażują młodą miłośniczkę (leczniczej) marihuany, prawniczkę Samanthę L. Jackson (Amanda Seyfried). Kiedy przegrywają, ostatnią szansą pozostaje podróż do Nowego Jorku i spotkanie z legendarnym adwokatem broniącym praw cywilnych, Patrickiem Meighanem (Morgan Freeman), który pomógłby im wnieść apelację. Jeśli wygrają, udowodnią całemu światu, że Ted nie jest jedynie pachnącym marychą pluszowym misiem, ale pełnoprawnym obywatelem Stanów Zjednoczonych - z tymi samymi prawami, co inni ujarani i popijający piwo ludzie. 


Reżyseria:   Seth MacFarlane
Scenariusz:   Seth MacFarlane, Alec Sulkin

Obsada:

Mark Wahlberg Mark Wahlberg
John Bennett
Seth MacFarlane Seth MacFarlane
Ted (głos)
Amanda Seyfried Amanda Seyfried
Samantha Jackson
Jessica Barth Jessica Barth
Tami-Lynn
Giovanni Ribisi Giovanni Ribisi
Donny
Morgan Freeman Morgan Freeman
Patrick Meighan
Sam J. Jones Sam J. Jones
Sam Jones
Patrick Warburton Patrick Warburton
Guy

TRAILER:Dodatkowe informacje:

PREMIERA: 2015-07-10 (kino), 2015-06-25 (świat), 2015-11-23 (dvd) 
WYTWÓRNIA: Fuzzy Door Productions, Universal Pictures 
KRAJ PRODUKCJI: USA 
GATUNEK: Komedia 
CZAS TRWANIA: 115 minut 
BUDŻET: 68 000 000 USD 
 
PODSUMOWANIE: Oglądając pierwszą część przygód zabawnego misia gadającego po ludzku można było się spodziewać równie dobrej kontynuacji czyli drugiej części filmu. Tak jednak się nie stało. Poza paroma zabawnymi momentami film jest dość przeciętny, momentami lekko mówiąc staje się nudny. Produkcja bez większych fajerwerków, część pierwsza o wiele lepsza.
 
OCENA FILMU:
FABUŁA: 4/10
AKTORZY: 6/10
MUZYKA: 6/10
SCENOGRAFIA: 5/10
 
OGÓLNA OCENA: 5/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Oceny:

Oceny:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...