piątek, 18 listopada 2016

Parking Grozy (2008) - Trailer Park of Terror

Horror     USA     1g. 38m.

Na podstawie serii komiksów wydawnictwa Imperium Comics "Trailer Park of Terror". Sześcioro licealistów z problemami oraz ich opiekun wracają z obozu w górach mającego na celu kształtowanie charakteru młodych, sprawiających problemy ludzi.
Podczas silnej burzy rozbija się ich autobus. Zostają odcięci od świata w samym środku Trucker's Triangle, zapomnianym przez ludzkość miejscu będącym terenem zła całkowitego. Nieszczęsna grupa szuka schronienia w, na pozór, opuszczonym polu kempingowym. Jednak, gdy zachodzi słońce, to co znajdują nie jest schronieniem. Terror odnajduje ich w postaci Normy, przeklętej prowincjuszki-żniwiarki o zabójczym ciele, która rozprzestrzenia zemstę oraz śmierć wspomagana przez swoich przeklętych kompanów, żądne krwi potomstwo nieumarłych mieszkańców przyczep. 


Reżyseria:   Steven Goldmann
Scenariusz:   Timothy Dolan Obsada:Nichole Hiltz Nichole Hiltz
Norma

Matthew Del Negro Matthew Del Negro
Pastor Lewis

Jeanette Brox Jeanette Brox
Bridget

Ryan Carnes Ryan Carnes
Alex

Priscilla Barnes Priscilla Barnes
Jean

Lew Temple Lew Temple
Marv

Cody McMains Cody McMains
Jason

J.P. Manoux J.P. Manoux
Cigrit

 

TRAILER:

 

Dodatkowe informacje:

PREMIERA: 2008-01 (świat)
WYTWÓRNIA:
Trailer Park Partners
Bogner Entertainment
Lightning Entertainment
KRAJ PRODUKCJI: USA
GATUNEK: Horror
CZAS TRWANIA: 98 minut
 
PODSUMOWANIE: W sumie obejrzeć można, ale żadnych tam ''och'' i ''ach'' raczej nie będzie. Film momentami stara się być, hm...straszny (?), ale w gruncie rzeczy wychodzi bardziej niemrawy. W sumie rozrywka mizernej jakości. Nie śmieszy, nie straszy, nie trzyma w napięciu. W zasadzie nie wiem jaki był cel tego filmu. Może po prostu włączyć, obejrzeć, zapomnieć. Lubię horrory, naprawdę bardzo lubię horrory. Nie wiem co mam myśleć na temat tego "dzieła", w tym filmie jak dla mnie niezła była tylko muzyka. Całokształt woła o pomstę do nieba, bardzo słabe aktorstwo, tragiczne efekty specjalne (wtedy kiedy się pojawiają) i scenariusz, który się kupy ani d... nie trzyma. Jeżeli miał to być horror-komedia to mało tam do śmiechu. Drugi raz nie włączyłbym tego "arcydzieła".

OCENA FILMU:
FABUŁA: 3/10
AKTORZY: 2/10
MUZYKA: 4/10
SCENOGRAFIA: 4/10
EFEKTY SPECJALNE: 2/10
 
OCENA OGÓLNA: 3/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Oceny:

Oceny:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...