czwartek, 10 listopada 2016

Serum (2006)

Horror     USA     1g. 29m.


Genialny doktor, Edward Kanopolus "Dr. K" (David H. Hickey) prowadzi badania nad cudownym lekiem na najgroźniejsze choroby. Jest o krok od sukcesu, jednak zakaz eksperymentowania na ludziach uniemożliwia mu zakończenie badań.
Firma farmaceutyczna finansująca badania wywiera na nim coraz większą presję oczekując wyników. Kierowany desperacją i pragnieniem odniesienia sukcesu Dr. K wstrzykuje serum swojemu siostrzeńcowi, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Na skutek ubocznego działania leku Eddie ([person=715970]Derek Phillips[/person]) przemienia się w przerażającego i żądnego krwi potwora. Ucieka z laboratorium i rusza na łowy... Reżyseria:   Steve Franke
Scenariusz

Obsada:Derek Phillips Derek Phillips
Eddie

Dennis O'Neill Dennis O'Neill
Richard

David Hickey
Doktor K

Bill Sebastian Bill Sebastian
Walt

Lawrence Varnado Lawrence Varnado
Szeryf

Leslie Caples
Mrs. Brooks

Jason Hammond
Morgue Attendant

Shawn Kurz
Norma

 

TRAILER:

 

Dodatkowe informacje:

KRAJ PRODUKCJI: USA
GATUNEK: Horror
CZAS TRWANIA: 89 minut
 
PODSUMOWANIE: Omijajcie to z daleka !! Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Horror ogranicza się do jednego wskrzeszonego zombiaka, który pojawia się praktycznie pod koniec filmu. Tak się ostatnio zastanawiam, jak to jest, że ludziom nie szkoda pieniędzy na produkowanie takiej tandety. Przecież to strata czasu, pieniędzy, pracy, wszystkiego. Ten film to jakieś nieporozumienie .Odradzam każdemu !!!! Przez cały czas nie dzieje się właściwie nic ciekawego. Wszyscy aktorzy bez wyjątku to jakiś absurd. Gniot jakich mało.
 
OCENA FILMU:
FABUŁA: 1/10
AKTORZY: 1/10
MUZYKA: 1/10
SCENOGRAFIA: 2/10
EFEKTY SPECJALNE: 1/10
 
OCENA OGÓLNA: 1/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Oceny:

Oceny:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...