czwartek, 6 października 2016

7 rzeczy których nie wiecie o facetach (2016)

Komedia     Polska     2g.


Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje - narzeczona (w roli Basi - Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają.
Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem... Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji - dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) - gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki - tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności... Reżyseria:   Kinga Lewińska
Scenariusz,

Obsada:
Alicja Bachleda Curuś Alicja Bachleda Curuś
Basia

Dominika Kluźniak Dominika Kluźniak
Julia

Aleksandra Hamkało Aleksandra Hamkało
Zosia

Zbigniew Zamachowski Zbigniew Zamachowski
Ricky

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny
Kordian

Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski
Tomasz

Leszek Lichota Leszek Lichota
Stefan

Piotr Głowacki Piotr Głowacki
Jarosław

 

TRAILER:

 

 

Dodatkowe informacje: 

PREMIERA: 2016-02-26 (kino), 2016-08-01 (dvd)
WYTWÓRNIA: MTL Maxfilm
KRAJ PRODUKCJI: Polska
GATUNEK: Komedia
CZAS TRWANIA: 120 minut
 
PODSUMOWANIE: Szału nie ma ale też ciężko było spodziewać się czegoś lepszego tym bardziej że to polski film a te ostatnio rzadko kiedy bywają na dobrym poziomie co do gry aktorskiej mocno przeciętna by nie powiedzieć słaba podsumowując jak ktoś ma coś ciekawszego do roboty to śmiało może sobie odpuścić ten film.... Film jest słaby, drętwy i jeśli polskie kino będzie szło w tym kierunku to nie widzę przyszłości aktorów w naszej kinematografii. Pan Zbigniew Zamachowski - znany i uznany polski aktor teatralny i filmowy, rola zdecydowanie najlepsza, najlepsza gra aktorska. Obsada może niezła ale.... Szkoda czasu i pieniędzy. Tam nie było nic śmiesznego ani fajnego. Film nudny , komedia faktycznie to nie była to momenty mające być śmieszne były tak infantylne aż żenujące. Film to strata czasu. Nie wytrzymałem do końca.
 
OCENA FILMU:
FABUŁA: 3/10
AKTORZY: 4/10
MUZYKA: 6/10
SCENOGRAFIA: 5/10
 
OGÓLNA OCENA: 4/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Oceny:

Oceny:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...